Produkty
Serwer teletekstu
Program jest częścią składową kompleksowego systemu do odbioru i obróbki danych pochodzących z kanału teletekstowego (dowolnie wybranej stacji), w tym notowań giełdowych. Program współpracuje bezpośrednio z dekoderem teletekstu. Serwer odpowiada za komunikację z dekoderem, tunerem oraz obsługuje programy - klientów: TSG, TOP, EMIT-LAN.
  Pobierz opis programu                  Zobacz program
TSG
Program służy do gromadzenia informacji o notowaniach giełdowych otrzymywanych za pośrednictwem telegazety. Wykorzystując kilkuletnie doświadczenie oraz uwagi dotychczasowych użytkowników programiści firmy Cait prowadzą ciągły rozwój produktu i adaptację do nowych potrzeb rynku. Program umożliwia odbiór, rozkodowanie serwisów informacyjnych i prezentację danych giełdowych w postaci zestawień, tabel oraz wykresów graficznych. Umożliwia łatwą konfigurację środowiska, ma możliwość zapamiętywania ustawień. Program umożliwia konwersję i przenoszenie informacji do aplikacji przygotowanych przez innych producentów.
  Pobierz opis programu                  Zobacz program
Emit-Lan
Program służy do oglądania w czasie rzeczywistym strumienia informacji z Polskiej Agencji Prasowej oraz raportów finansowych z systemu Emitent. Umożliwia z dowolnie zadanym filtrem, przeglądanie informacji pochodzących ze strumienia danych PAP jak również systemu Emitent.
  Pobierz opis programu                  Zobacz program
TOP
Program umożliwia przeglądanie stron teletekstu dowolnie wybranej stacji telewizyjnej krajowej lub zagranicznej. Udostępniany przez program format stron jest zgodny z ogólną postacią stron telegazety jawnej. Program umożliwia szybkie przeszukiwanie stron teletekstowych.
  Pobierz opis programu                  Zobacz program
Inserter
Specjalizowany sprzęt insertera wraz z oprogramowaniem tworzą zintegrowany system, który w sposób automatyczny pozyskując informacje z serwisów teletekstowych (jawnych / kodowanych) przetwarza i wyświetla zgodnie z zadanymi przez użytkownika formatami. Postać stron jest zgodna z postacią standardowych ekranów teletekstowych. Oprogramowanie pozwala tworzyć, usuwać, uaktywniać i edytować własne (przygotowane dla własnych potrzeb) grupy stron zawierających jednorodne informacje.
  Pobierz opis programu                  Zobacz program
Konwerter FSE
Program do konwersji Formularzy Systemu Emitent (FSE) Komisji Papierów Wartościowych i Giełd z formatu *.rpt do formatów: *.xls (arkusz kalkulacyjny)*.csv (plik tekstowy).

Stosując Konwerter FSE zyskujemy:

  • Możliwość pracy grupowej, którą udostępnia nam Excel

  • Skrócenie czasu pracy dzięki korzystaniu z funkcji arkusza kalkulacyjnego

  • Wymiernie mniejsze koszty oprogramowania (zarówno FSE jak i Konwerter FSE mogą być zainstalowane tylko na jednym stanowisku)

  • Lepsze zabezpieczenie raportów przesyłanych w Systemie Emitent (bowiem dokonujemy tego tylko z jednego stanowiska)

  Pobierz opis programu                  Pobierz demo programu
DVB
Od początku 2003 roku istnieje możliwość odbioru serwisów teletextowych za pośrednictwem DVB - cyfrowego sygnału TV emitowanego drogą satelitarną (DVB czyli Digital Video Broadcast). Jako źródło danych można wykorzystać sygnał teletextu emitowany przez TVP za pośrednictwem satelity W3 lub z satelity Hotbird używanego przez polskie płatne sieci cyfrowe. Do odbioru sygnału cyfrowej TV należy wykorzystać kartę cyfrowego tunera satelitarnego dla komputerów PC typu SkyStar2 oraz bibliotekę B2C2.DLL będącą fragmentem zestawu oprogramowania do odbioru serwisów kodowanych. Karta SkyStar2 produkowana jest w oparciu o chip firmy B2C2.

W czasie prac nad wykorzystaniem sygnału teletextu pochodzącego z DVB powstało również oprogramowanie do odbioru TV w oparciu o kartę SkyStar2 składające się z filtra DirectX o nazwie "SkyAVC.ax" (wykorzystywanego również przez programy DVBViewer oraz DVBPortal) oraz programu do odbioru TV "SkyView.exe". Więcej informacji na ten temat, bezpłatne wersje oprogramowania oraz przykładowe kody źródłowe można znależć w specjalnym dziale (firma Cait nie zajmuje się obsługą techniczną tego oprogramowania) poświęconym SkyAVC i SkyView.
Nowości
Ostatnie aktualizacje:
TSG 5.00.81 
                    wersja z 12-05-2013
:: więcej informacji
Dział DVB
:: więcej informacji
Kontakt
Cait Sp. z o.o.
Skrytka pocztowa 89
41-400 Mysłowice
Telefony
(032) 223 81 28 - 31
(032) 222 24 96
Fax
(032) 223 81 33
e-mail
cait@cait.com.pl
© 2007 Cait Sp. z o.o. projekt serwisu : aptus